KONST / Litografier / Färglitografi 11898131
nr 1189 8131
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 245/260
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:51:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson